Merhaba Motorcu!

Türkiye'nin En Yeni Motosiklet Forumuna Kayıt Olmayı Unutma

Aramıza Katıl!

Motosikletinizin Rengi Sizi Ele Veriyor

MotoForum

Haber Editörü
Moderatör
Katılım
4 Ağu 2019
Mesajlar
45
Motosiklet
Yamaha Tracer 700
Instagram
@motoforum
Renkler her zaman, hayatın her alanında bizlerle beraberlerdir. Bazen karakterimizi yansıttığı gibi bazen de seçtiğimiz renkler bizi olumlu veya olumsuz etkileyebilir. Hasta tedavi metodu olarak bile kullanılır. İçgüdüsel kararlar almamıza neden bile olabilirler. Kıyafet seçerken, dekorasyon, mobilya, ev boyası, araba ve motosiklet almaya karar verirken belirleyici rol oynarlar.

motosiklet_renkleri_sizi_ele_veriyor.jpg


SİYAH Gücü, tutkuyu ve hırsı ifade eder. Siyah zarafetin ve sağlamlığın rengidir. Eğer siz siyah renk motosiklet seviyorsanız her şeyinizi baştan sona simsiyah tamamlarsanız siyah gözlükler siyah mont siyah botlarla tüm bakışları üzerinde toplamayı seversiniz.

KIRMIZI Cesaret, canlılık, heyecan ve enerjinin rengidir. Bu rengi seçenler yaşamı dolu dolu hissederler ve meydan okumaya bayılırlar. Adrenalin tutkunlarıdır. Aman trafik de hız sınırlarını zorlamayın. Trafiğe kapalı alanlarda yarışlara katılın ve kurallara uyun demekten insan kendini alamıyor.

MAVİ Huzur ve dinginliğin rengidir. Disiplin, otorite ve verimliliği de aynı zamanda temsil eder. Trafik de yeri geldiğinde sakin yeri geldiğinde kendi otoritesini sağlar ama genel de sakin bir yapısı vardır.

YEŞİL Güven ve huzur veren yatıştırıcı etkiye sahip bir renktir. Saygı uyandıran, dikkat çeken bu renk aynı zamanda bağımsızlığı simgeler. Bu renk motosikleti olanlar uzun yolculukları ve doğa gezintisini severler kuş misali bir ordalar bir bakmışsınız yanı başınızdalar.

SARI Zekayı, arzuları ve ruhsal gelişimi simgeler. Geçiciliğin ve dikkat çekiciliğin ifadesidir. Kişiye enerji ve neşe katar.

MOR Lüksün, asaletin ve ihtişamın rengidir. Çoğu kişi mor rengi gösterişinden dolayı kullanmayı sever.

BEYAZ Temizliği, saflığı ve soğukkanlılığı temsil eder. Yeni başlangıçların ve barışın habercisidir. Bu yüzden de ilk alacağımız araba ya da motosikletimizin beyaz olması muhtemel.

PEMBE Dişi duyguların ifadesidir. Yaşam dolu, mükemmel ve enerji veren bir renktir. Sağlıklı olmanın, genç kalmanın ifadesidir. Artık trafik de oldukça sık karşılaşıyoruz bu renkle.

KAHVERENGİ Bu rengi seven insanlar çok duyarlıdırlar ve sinirleri sağlamdır.

GRİ Diplomatik ve ağır bir renktir. Hareketleri yavaşlatır ve enerjiyi düşürür. Ağırlığı ve ciddiyeti temsil eder.

Peki motosiklette sizin renk tercihiniz nedir ?
 

byghost

Üye
Katılım
24 Ağu 2019
Mesajlar
90
Motosiklet
KTM DUKE 250
KTM rengi TURUNCU hani onuda unutmasak diyorum 🙄
 
Üst