Merhaba Motorcu!

Türkiye'nin En Yeni Motosiklet Forumuna Kayıt Olmayı Unutma

Aramıza Katıl!

MotoForum uygulaması yapılmalı!

yurekliemin32

Yeni Üye
Motosiklet
Mondial 125 Mh Drift
Instagram
yurekli_emin32
MotoForum' a ios ve android için uygulama yapmalısınız! Hep google a girip sayfaya girmek sıkıcı oluyor uygulama yapın ki düzenli bildirim alalım istediğimiz zaman hemen MotoForum' a girelim

MotoForum

Haber Editörü
Moderatör
Motosiklet
Yamaha Tracer 700
Instagram
@motoforum
Aslında forum yazılımı responsive uyumlu bir yapıya sahip. Push bildirimlerini de aktif ederseniz anlık olarak takip ettiğiniz tüm konularda ve özel mesajlarda bildirim alabilirsiniz. Ancak ilerleyen zamanlarda neden bir uygulama olmasın ki :)

yurekliemin32

Yeni Üye
Motosiklet
Mondial 125 Mh Drift
Instagram
yurekli_emin32
Valla moderatörüm bir uygulama yapılırsa süper olur. O dediğin bildirimi aktif ettim ama google ın bildirimi bir tuhaf bazen geliyor bazen gelmiyor.

byghost

Üye
Motosiklet
KTM DUKE 250
Aslında forum yazılımı responsive uyumlu bir yapıya sahip. Push bildirimlerini de aktif ederseniz anlık olarak takip ettiğiniz tüm konularda ve özel mesajlarda bildirim alabilirsiniz. Ancak ilerleyen zamanlarda neden bir uygulama olmasın ki :)
Responsive tasarım var sonuçta tarayıcı pek kullanışlı olmuyor, bilen kişi için kolay ama bilmeyen zorlanır kullanmaz, uygulama daha akıcı olacağı için bildirim gönderecek kimse push açmak ile uğraşmaz, bilmeyende vardır(bununla ilgili konu açabilirsiniz), uygulama olmadığı için ben haftada bir giriyorum çoğu zaman unutuyorum..

yurekliemin32

Yeni Üye
Motosiklet
Mondial 125 Mh Drift
Instagram
yurekli_emin32
Responsive tasarım var sonuçta tarayıcı pek kullanışlı olmuyor, bilen kişi için kolay ama bilmeyen zorlanır kullanmaz, uygulama daha akıcı olacağı için bildirim gönderecek kimse push açmak ile uğraşmaz, bilmeyende vardır(bununla ilgili konu açabilirsiniz), uygulama olmadığı için ben haftada bir giriyorum çoğu zaman unutuyorum..
Valla tam üstüne bastın he uygulama olsa hep gireceğim ama google dan olunca arada bir.