Merhaba Motorcu!

Türkiye'nin En Yeni Motosiklet Forumuna Kayıt Olmayı Unutma

Aramıza Katıl!

Kredi kartı ile motor alınırmı

Yunusemre3737

Yeni Üye
herkeze merhabalar abilerim ablalarim

Ben 18 yasima geldim kucuklukten beyri motor alma isteğim vardi ailem malesef alması şimdi ise kendin alabilirsin dediler ben kredi karti ile motor almayi düşünüyorum ve aklimdaki motor monidal drift 150 askeri ucretli bir işe başlayıp kredi karti ile motor alabilirmiyim cevaplarsaniz cok sevinirim

yurekliemin32

Yeni Üye
Motosiklet
Mondial 125 Mh Drift
Instagram
yurekli_emin32
Krediyle mi alacaksın yani ben pek bilmem bu kart işlerini. Eğer öyleyse yapma derim asgari ücretli çalışıyorsun ama dediğimi yanlış anlama adam ne isterse o oluyon ne olcağı belli olmaz o asgari ücretle paranı biriktir sonra 2.el temiz bir drift alırsın sıfır için 7.500 biriktirme 2.el için 4.500 biriktir.

yurekliemin32

Yeni Üye
Motosiklet
Mondial 125 Mh Drift
Instagram
yurekli_emin32
Krediyle mi alacaksın yani ben pek bilmem bu kart işlerini. Eğer öyleyse yapma derim asgari ücretli çalışıyorsun ama dediğimi yanlış anlama adam ne isterse o oluyon ne olcağı belli olmaz o asgari ücretle paranı biriktir sonra 2.el temiz bir drift alırsın sıfır için 7.500 biriktirme 2.el için 4.500 biriktir.
Temiz bir ikinci el bulursun yani 4500-5000 arası.

Yunusemre3737

Yeni Üye
Ikinci el almak istemiyorum birde bulunduğum illerde 2 el temiz motor nerdeyse hiç yok